0
  • У кошику порожньо!

0
0

Світлодіодні автолампи KAIXEN V4 H7 (45W-6000K)

3 900.00₴
  • Виробник: KAIXEN
  • Модель: KAIXEN V4 H7 (45W-6000K)
  • Наявність: На складі

KAIXEN V4 - нова лінійка товару преміум-класу від знаменитого виробника освітлювальних приладів для автомобілів. Головною перевагою цих ламп є вдале поєднання в них перевірених традицій виробництва та інновацій. А саме компанія-виробник KAIXEN зробила цю товарну лінійку світлодіодних ламп логічним продовженням вже відомої серії V3. Відповідно, дана серія має вже знайомі переваги, але при цьому вони значно посилені новими технологічними можливостями.

Що змінилося у лінійці ламп?

KAIXEN V4 вигідно відрізняються від освітлювальних приладів попередньої серії за такими параметрами:

  • вони стали потужнішими на 10 Вт;
  • світло стало яскравіше на 50%;
  • покращена система охолодження – тепер лампи охолоджуються швидше, що допомагає їм функціонувати у більш щадному режимі (це, своєю чергою, значно збільшує експлуатаційний ресурс).
  • Таким чином, нові LED лампи від виробника Kaixen отримали покращені характеристики.

Технологічні нововведення в лінійці KAIXEN V4

Представлені лампи відрізняються гарним фокусуванням за рахунок того, що мають тонку основу, на якій розташовуються світлодіоди. Ця конструкційна особливість гарантує відсутність про темних зон. Дорожнє полотно висвітлюється рівномірно, що зменшує ризик ДТП і дарує водієві більше спокою та впевненості, коли він перебуває за кермом.

З метою покращення тепловідведення було збільшено кулер. Це зробило роботу світлодіодних чіпів більш надійною та стабільною.

Представлені лампи сумісні з переважною більшістю сучасних марок авто. Якщо ж на панелі приладів відображається помилка світла, її можна легко виправити за допомогою «обманки» CAN BUS.

Виробник надає на лампи KAIXEN V4 12-місячну гарантію.

Наш інтернет магазин "Bixenon" пропонує величезний асортимент автоосвітлення, автоелектроніки та більше 40000 авто товарів у наявності та на замовлення.

Звертайтесь і ми допоможемо Вам. Ми робимо світ яскравішим та безпечнішим.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре