0
  • У кошику порожньо!

0
0

O нас

Молода компанія Bixenon.dp.ua спеціалізується на автомобільній продукції від провідних виробників, перевіреної кілометрами доріг та годинами, проведеними в дорозі, нашими клієнтами. Наша компанія надає послуги з встановлення ксенонового обладнання на будь-які марки автомобілів, займається оптовим та роздрібним продажем настановних комплектів xenon та bi-xenon, штатних головних пристроїв, автомобільних мультимедійних систем, бортових комп'ютерів та GPS-навігаторів і все це - для полегшення керування автомобілем та отримання комфорту при русі...


Ми готові запропонувати широкий асортименти світлодіодної продукції. На сьогоднішній день великим попитом користується автолампи на основі світлодіодів – мале енергоспоживання, висока світловіддача та надійність – основні переваги роботи світлодіодної продукції. Автомобільні лампи на світлодіодах призначені для встановлення у штатні роз'єми авто.

Не дарма принцип нашої компанії ми сформулювали так: "Ми допоможемо побачити більше!"


Якщо вам потрібен якісний товар із гарантією та сервісом, найкращими технічними показниками, що відповідає передовим світовим тенденціям в автотехніці, світлодіодній галузі, то ви потрапили за адресою.